اثر من انقلابی در جمع 17 اثر برگزیده جشنواره سرود های حماسی و آواهای انقلابی | گروه مصباح الهدی لارستان

به گزارش خبرنگار مصباح الهدی به نقل از  روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان کشور؛ ۱۷ اثر برتر راه یافته به مرحله نهایی جشنواره سرودهای حماسی و آواهای انقلابی مشخص شدند.

بر اساس این گزارش، از مجموع ۴۰۰ اثر ارسالی در قالب سرود به دبیرخانه جشنواره سرودهای حماسی و آواهای انقلابی که در سایت «آوای بیداری» برای رای گیری مردمی بارگزاری شده بود؛ ۱۷ اثر به عنوان آثار برتر جشنواره برابر با آراء مردمی شناخته شده و به مرحله نهایی راه یافته است.
آثار برگزیده برای دریافت مرحله دوم آراء مردمی به صورت مجزا از امروز در سایت جشنواره به آدرس     www.avayebidari.ir بارگزاری شده است تا در مرحله نهایی به رقابت بپردازند و علاقمندان می توانند تا پایان روز ۲۶ دی ماه با مراجعه به سایت جشنواره  و معرفی اثر برتر در رأی‌دهی جشنواره مشارکت کنند.
گفتنی است پس از پایان زمان رای گیری  و در اختتامیه جشنواره سرودهای حماسی و آواهای انقلابی که در استان لرستان برگزار خواهد شد، یک اثر که بیشترین رای مردمی را دریافت کرده باشد به عنوان اثر برتر جشنواره و ۳ اثر به عنوان آثار منتخب داوران معرفی خواهد شد و از آنان تقدیر به عمل خواهد آمد.

اسامی آثار و گروه‌های راه یافته به مرحله نهایی سرودهای حماسی و آواهای انقلابی به شرح زیر است:
۱ـ سفیر عشق، سرپرست گروه: جواد محمدی از آذربایجان شرقی
۲ـ ایثارگران، سرپرست گروه:  محمد محمدی قلجلو وحدتی از آذربایجان غربی
۳ـ فتح و ظفر، سرپرست گروه: میر یوسف هاشمی از اردبیل
۴ـ تا آسمان باشد کبوتر میفرستیم، سرپرست گروه: کمال خلیلی از اصفهان
۵ـ دفاع مقدس، سید فرشید پاکروان از اصفهان
۶ـ من یک بسیجی‌ام، سرپرست گروه: عبالرضا جوهری از بوشهر
۷ـ سفیر آرامش، سرپرست گروه: امیر حسین وحدتی از سمنان
۸ـ ایستاده ایم، سرپرست گروه: بهروز نورس از خراسان جنوبی
۹ـ سپاه محمد(ص) می‌آید، سرپرست گروه: مجید کریمیان از خراسان جنوبی
۱۰ـ رایات الخمینی، سرپرست گروه:  محمد کمائی از خوزستان
۱۱ـ سلام بر قدس، سرپرست گروه: جابر قربانی نسب از تهران
۱۲ـ من انقلابی‌ام، عمران جمالی از فارس
۱۳ـ بابای لیلا، سرپرست گروه: سید مصطفی میرشریفی از قم
۱۴ـ ارتش حیدر، سرپرست گروه: سید حجت موسوی از قم
۱۵ـ دالکه (مادرم)، سرپرست گروه: طاهر مرادی از لرستان
۱۶ـ رزمنده‌های عشایر، سرپرست گروه: امیرحسین ویسکرمی از لرستان
۱۷ـ گمشدگان سحر، سرپرست گروه: محمدحسن حیدری از مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
خبر نامه
  • به گزارش خبرنگار مصباح الهدی؛ نماهنگ سرود سلام من تهیه شده در باشگاه سرود بسیج و از صداوسیما پخش شده است. شاعر اثر سید عباس سجادی ، آهنگساز محمد مهدی افتخار و تنظیم کننده محمد رضا نیکخو ، ضبط در استودیو تخصصی شهید آوینی( مصباح الهدی لارستان) جهت دانلود اینجا کلیک کنید.

  • به گزارش خبرنگار مصباح الهدی؛ کلیپ گل زهرا به درخواست  شاعر اثر آماده و پخش شد. شاعر این اثر سید حمید رضا برقعی و محمد صمیمی نیز آهنگساز این اثر بوده است. ضبط و تنظیم در استودیو تخصصی شهید آوینی(گروه هنری مصباح الهدی لارستان) جهت دانلود اینجا کلیک کنید.

  • نماهنگ پیرو ولایت به مناسبت هفته ی بسیج پخش شده از صدا و سیما کاری از گروه هنری مصباح الهدی لارستان جهت دانلود اینجا کلیک کنید.

درباره گروه مصباح الهدی

گروه هنری مصباح الهدی لارستان به عنوان یکی از با سابقه ترین گروه های هنری ایران با عنایت خداوند متعال،توجهات ائمه اطهار(علیه السلام) و شهدا در سال ۷۹تشکیل و به نام آقا سیدالشهدا(ع)مزین گردیده است.این گروه بسیجی، با تلاش مستمر،کار‌حرفه ای و جهادی و هدف گذاری صحیح،توانست طی ۱۵ سال از یک گروه ۶ نفره به یک تشکیلات هنری ۱۸۰ نفرهبین المللی تبدیل شود.۷گروه سرود،۲گروه تواشیح،۲گروه تئاتر با بیش از ۲۰ مربی متعهد در همه رده های سنی آقایان و خانم ها افتخار عرضه هنر انقلابی را دارند.درسال ۱۳۹۱استودیویی تخصصی آهنگسازی،تنظیم،ضبط و پخش آثار انقلابی-مذهبی با مدیریتی مجرب و متعهد در سطح ملی تشکیل گردید.اجرای سرود در پیشواز سفر مقام معظم رهبری به منطقه لارستان بزرگ،ودر استقبال از روسای محترم جمهور در ادوار مختلف وسایر مقامات لشکری و کشوری،حضور و کسب مقام در جشنواره ها و همایش های‌ملی و بین المللی مختلف،کلیپ سازی حرفه ای به سفارش رسانه ملی و اجراهای متعدد د  برنامه های زنده تلویزیونی و برگزاری جشنواره های کشوری از دیگر فعالیت های مصباح الهدی در سالهای اخیر می باشد.