عکس | گروه مصباح الهدی لارستان
آخرین اخبار

دسته بندی : عکس

جلسه هماهنگی طرح تابستان گروه هنری مصباح الهدی لارستان

به گزارش خبرنگار مصباح الهدی؛ این جلسه با حضور سرپرست، مربیان سرود و دست اندرکاران طرح تابستان گروه هنری مصباح الهدی برگزارشد. عمران جمالی سرپرست گروه در این جلسه ضمن عرض تبریک به مناسبت عید سعید فطر وظایف و برنامه های گروه برای طرح تابستان سال ۹۸ را شرح داد […]

چهارشنبه ۲۹ خرد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰ب.ظ

عیدی مصباح الهدی از آقا علی بن موسی الرضا(ع)

به گزارش خبرنگار مصباح الهدی؛ گروه هنری مصباح الهدی لارستان از بین ۲۸ گروه منتخب راه یافته به نخستین جشنواره کشوری آکاپلا (آوای رضوان) در مشهد مقدس عنوان گروه منتخب جشنواره را ازآن خود کرد. این جشنواره توسط آستان قدس رضوی به مدت ۷ روز با حضور گروه های منتخب […]

چهارشنبه ۲۹ خرد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰ب.ظ
خبر نامه
  • به گزارش خبرنگار مصباح الهدی؛ نماهنگ سرود سلام من تهیه شده در باشگاه سرود بسیج و از صداوسیما پخش شده است. شاعر اثر سید عباس سجادی ، آهنگساز محمد مهدی افتخار و تنظیم کننده محمد رضا نیکخو ، ضبط در استودیو تخصصی شهید آوینی( مصباح الهدی لارستان) جهت دانلود اینجا کلیک کنید.

  • به گزارش خبرنگار مصباح الهدی؛ کلیپ گل زهرا به درخواست  شاعر اثر آماده و پخش شد. شاعر این اثر سید حمید رضا برقعی و محمد صمیمی نیز آهنگساز این اثر بوده است. ضبط و تنظیم در استودیو تخصصی شهید آوینی(گروه هنری مصباح الهدی لارستان) جهت دانلود اینجا کلیک کنید.

  • نماهنگ پیرو ولایت به مناسبت هفته ی بسیج پخش شده از صدا و سیما کاری از گروه هنری مصباح الهدی لارستان جهت دانلود اینجا کلیک کنید.

درباره گروه مصباح الهدی

گروه هنری مصباح الهدی لارستان به عنوان یکی از با سابقه ترین گروه های هنری ایران با عنایت خداوند متعال،توجهات ائمه اطهار(علیه السلام) و شهدا در سال ۷۹تشکیل و به نام آقا سیدالشهدا(ع)مزین گردیده است.این گروه بسیجی، با تلاش مستمر،کار‌حرفه ای و جهادی و هدف گذاری صحیح،توانست طی ۱۵ سال از یک گروه ۶ نفره به یک تشکیلات هنری ۱۸۰ نفرهبین المللی تبدیل شود.۷گروه سرود،۲گروه تواشیح،۲گروه تئاتر با بیش از ۲۰ مربی متعهد در همه رده های سنی آقایان و خانم ها افتخار عرضه هنر انقلابی را دارند.درسال ۱۳۹۱استودیویی تخصصی آهنگسازی،تنظیم،ضبط و پخش آثار انقلابی-مذهبی با مدیریتی مجرب و متعهد در سطح ملی تشکیل گردید.اجرای سرود در پیشواز سفر مقام معظم رهبری به منطقه لارستان بزرگ،ودر استقبال از روسای محترم جمهور در ادوار مختلف وسایر مقامات لشکری و کشوری،حضور و کسب مقام در جشنواره ها و همایش های‌ملی و بین المللی مختلف،کلیپ سازی حرفه ای به سفارش رسانه ملی و اجراهای متعدد د  برنامه های زنده تلویزیونی و برگزاری جشنواره های کشوری از دیگر فعالیت های مصباح الهدی در سالهای اخیر می باشد.