به گزارش خبرگزاری فارس از لارستان، یکی از برکات دفاع مقدس شکوفایی بسیج و به دنبال آن رشد نوجوانان و جوانان در قالب این شجره طیبه است. 

این نهاد مردمی که از همان ابتدای جنگ به‌سرعت گسترش یافت و توانست جای پای خود را در میان آحاد جامعه باز کند، با ورود به عرصه‌های مختلف اثرات مثبت و تحسین‌برانگیزی از خود به یادگار بگذارد.

گروه‌های سرود انقلابی و خلاق بسیجی از مواردی است که در سطح لارستان با توجه به وجود نخبگان و متخصصان این عرصه، رشد قابل‌توجهی یافته و توانسته پرچم این خطه را در سطح ملی بالا نگه دارد.

گروه سرود مصباح الهدی لارستان که از سالیان دور توانسته با جذب و آموزش نیروها از نوجوانی پرورش دهد، چندسالی است که با پرورش مربیان متعهد و البته ماهر، آثار ارزشمندی را تولید کند.

تهیه آثار هنری در قالب سرود با موضوع دفاع مقدس یکی از اقدامات شایسته این گروه است. به همین منظور و به جهت آشنایی بیشتر با گروه مصباح الهدی لارستان خبرنگار فارس با محمدرضا نیکخو سرپرست این گروه ترتیب داده است.

سرپرست گروه هنری مصباح الهدی لارستان با بیان اینکه اگر در دهه ۶۰ سرود فارس با نام آباده شناخته می‌شد امروز در محفل‌های هنری هرگاه از سرود صحبت شود، نام لارستان به زبان می‌آید، اظهار داشت: هنرمندان سرود لارستان در کشور نیز جایگاه قابل‌توجهی دارند. 

ادارمه متن خبر در:

https://b2n.ir/286894